Pár slov o našem klubu…

Jachetní klub Královská (JKK) je spolek (dříve občanské sdružení), který spojuje zájem o sportovní a rekreační jachting. Posláním Jachtklubu je rozvíjet a pěstovat závodní i rekreační jachting a pečovat o aktivní odpočinek svých členů.

JKK sídlí na břehu Slapské přehrady v osadě Měřín. V současné době má klub cca 90 členů všech věkových kategorií, Většina členů aktivně provozuje jachting – námořní, jezerní i říční, závodní i rekreační.

Náš klub je tradičně nejaktivnějším pořadatelem jachetních závodů na Slapech, které jsou vnímány i jako společenská setkání jachtařů z celých Slap.

V případě zájmu o spolupráci s naším klubem, sponzoring závodů a sportovní činnosti či o kotvení v přístavu na Měříně nás neváhejte kontaktovat.